Zbrojovka Spielberg Brno Arms s.r.o. Byla založena v roce 2002 s cílem rozšířit nabídku zbraní na českém trhu. Po letech vývoje byla v roce 2011 spuštěna sériová výroba dlouhé zbraně vlastní konstrukce prodejné bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz, Flobertky Spielberg Brno 100F v ráži 6mm Flobert. Zbraň byla postupně modernizována a doplněna o další ráže. V současnosti firma nabízí zbraň v mnoha provedeních a všech rážích s okrajovým zápalem jak v ČR, tak v mnoha dalších zemích světa.

Při výrobě jsou využívány bohaté zkušenosti s přesným třískovým obráběním. Veškeré díly jsou precizně vyrobeny a důsledně kontrolovány. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů na všechny důležité díly. Podíl používaných slitin je naprosto minimální a jsou použity pouze tam, kde mohou přinést užitek v podobě snížení hmotnosti a nejsou nijak mechanicky namáhány.

Samotná montáž zbraní probíhá za použití tradičních puškařských metod a postupů. Ruční lícování a úpravu povrchů nevyjímaje. Kromě zbraní základních provedení je samozřejmě také možnost individuálních úprav dle přání zákazníka.

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU

Rozsáhlou fotogalerii produktů, sortimentu a fotografií z doprovodných akcí naleznete na SPIELBERG FACEBOOKu.

FLOBERTKA SPIELBERG BRNO

Získal jsem na zapůjčenou flobertku vyrobenou zbrojovkou z města které má ke zbraním stejně blízko jak A k písmenu B, puška je vyrobena zbrojovkou Spielberg Brno. O puštičku jsem se zajímal již před cca 6ti měsíci a můj zájem nabýval na intenzitě po přečtení některých hanlivých vyjádření na internetu.

Od jisté doby mně přijde že je modní říkat cca toto „ Je to České to bude křunt“, po nejvíce je toto vyjádření, slyšet od lidí kteří nejen že danou věc nevlastní ale ani ji nikdy nedržely v ruce.

Snad moje recenze bude nezaujatá.

Celý článek naleznete zde: Flobertka Spielberg Brno

FLOBERTKY ZE ŠPILASU

Brňáci a ti, kdo v Brně delší dobu žili budou vědět, že Špilas je brněnský hrad v místním nářecí. Zbrojovka Spielberg Brno si vybrala jeho název psaný původním pravopisem do svého loga. Přibližně dva roky v tichosti připravovali a zkoušeli prototypy a ve čtvrtém čtvrtletí roku 2011 představili první sériové pušky-flobertky.

Po uzákonění maximálního výkonu pro volně prodejné flobertky na 7,5 J se zdálo, že klasickým jednoranovým flobertkovým puškám a pistolím odzvonilo.

Celý článek naleznete zde: Flobertky ze Špilasu